Seznam produktů výrobce Coccolino

Luxusní parfémované aviváže Coccolino s medvídkem od firmy Unilever jsou stále víc a víc oblíbenější na českém trhu. Aviváže Coccolino Creations jsou antistatické, usnadňují žehlení a zachovávají dlouhodobou hebkost a vůni. 

Luxusní parfémované aviváže Coccolino s medvídkem od firmy Unilever jsou stále víc a víc oblíbenější na českém trhu. Aviváže Coccolino Creations jsou antistatické, usnadňují žehlení a zachovávají dlouhodobou hebkost a vůni. Pro dlouhodobé provonění Vašeho Šatníku Coccolino nabizí i vonné sáčky mezi prádlo. Coccolino vonné sáčky jsou pyramidy obsahující tři kusy vonných sáčků, které voní po dobu šesti týdnů. Parfémovanou aviváž nabízí značka Coccolino ve čtyřech variantách a to oblíbené růžové Coccolino Creations Tiare Flower & Red Fruits takzvaná Coccolino brusinka, zeléné takzvaný leknín a grep Coccolino Creations Water Lily & Pink Grapefruit, oblíbený bergamot a limetka Passion Flower & Bergamot nebo Coccolino fialová borůvka s růzovou orchydejí Purple Orchid & Blueberries. Coccolino je jemná a hebká aviváž, kterou si pro své úžasné vůně a hypo-alergické účinky, každý zamiluje. 

Kdo by věřil, že Coccolino medvídek má více než 40 let! To by do něj nikdo neřekl Narodil se v roce 1970 v Německu, a sice nadšenou odezvou reklamní agent nápad. Coccolino již procestoval Evropou v raném mládí -objevil se ve Francii, Nizozemsku a Rakousku, mezi ostatními. 

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek