Ubrousky a aviváž do sušičky

Sušička je úžasná věc, hlavně pokud sušíte prádlo doma, zbavíte se povinosti věšet prádlo všude po domě. Výhod je mnohem více, z prádla se dostává ven prach, můžete si ho vzít na sebe chvíli po vyprání a jistě se najdou i další výhody.
Bohužel to přináší i jisté nevýhody. Prádlo, které chcete sušit v sušičce nemůžete prát spolu s aviváži. Mnohým to nevadí, ale někteří z nás zbožňují tu vůni čerstvě vypraného prádla a aviváž nám k tomu velmi pomáhá, nepoužíváme-li zrovna nějaký velmi kvalitní prací gel jako například Weisser Riese nebo Persil. Z našeho pohledu není nad to vyprat s kvalitní aviváži z Německa Softlan, Vernel, nebo Kuschelweich, prádlo usušit venku na větru a je postaráno. Každý tuto možnost bohužel nemá, někdo musí sušit doma a velmi mu rozkladací sušák překáží. Bohužel v tomto případě si žádnou německou aviváž nevychutnáme a budeme muset sáhnout po aviváži do sušičky. Což je například Lenor ubrousky do sušičky modré Aprilfrisch, známé také jako například Lenor aviváž do sušičky Lenor Trocknertücher. Nemusí to být zrovna Lenor, s tímto výrobkem přichází i Dalli, my máme ale lepší zkušenost s Lenorem. Ubrousek, nebo takzvaný lístek nebo takzvanou suchou aviváž do sušičky vložíte do sušičky spolu s prádlem a zapnete sušící proces standartním způsobem. Poté vytáhnete prádlo a je navoňané, k tomu všemu ho zbavíte i statické elektřiny a usnadníte tímto žehlení.

Lenor ubrousky, neboli aviváž do sušičky prádla
Výhod je mnoho, zabraňuje vytváření elektrostatického náboje, snižuje pomačkání prádla během sušení, dává prádlu svěží vůni jardních květin a nebo nádech léta, dle toho, zda si vyberete Lenor ubrousky žluté nebo modré. Lenor vonné ubrousky do sušičky mají všestrané využití, lze je použít také k provonění skříně, šatníku, automobilu nebo sportvoní tašky.
Pro zachování vůně po delší dobu doporučujeme jeden z ubrousku vložit také do skříně, třeba na, vedle nebo mezi složené prádlo. Přinese Vám úžasný pocit z provoněné skříně a k tomu prádlo vydrží déle voňavé. Chteěli byste změnu, je možné místo vonných ubrousku do sušičky vložit vonné sáčky Kuschelweich, které také naleznete v naší nabídce.

Prádlo, které poté máte v plánu dátdo sušičky, nemusíte používat aviváž, protože i tak se v sušičce nadýchá a změkčí. Pokud si však praní bez aviváže nedovedete představit, pak rozhodně pečlivě dodržujte dávkování doporučené výrobcem, jež naleznete na obalu aviváže. U aviváži dovezených z Německa buďte o to pečlivější, jelikož jsou koncentrovanější a není nutné dávkovat v tak vysoké míře, jako aviváže určené pro tuzemský trh. Bohužel mnoho lidí má tendenci dávkovat změkčující přípravky ve větší míře, než je potřeba, což může způsobit zanášení sušičky.

Štítky: lenor ubrousky do sušičky, sušení prádla, sušička, Lenor Trocknertücher, ubrousky do sučičky Lenor, Sommer, Aprilfrisch