Jak odstranit stopy od červeného vína nebo jiné fleky z koberce?

Jistě jste již slyšeli mnoho metot jak odstranit různé skrvny, jako například skvrny od červeného vína, kečupu nebo dokonce výkaly od zvířat. Tento týden jsme zařadili do nabídky čistič koberců i s kartáčem od kvalitního výrobce Dr. Beckmann, který se se všemi svými výrobky specializuje z velké části na hygienu. Dr. Beckmann jsou prostředky z Německa, vyrábí prací prostředky ale také různé čističe a jistě si o těchto kvalitních prostředcích z Německa časem napíšeme více.

Konkrétně čistič koberců Dr. Beckmann Tepich Flecken Vám jistě mnohokrát usnadní práci.

Jak čistič používat na koberce a jiné skrvny používat

Před prvním použitím odšroubujte aplikátor a probodněte těsnění. Uzávěr s čistícím kartáčem našroubujte zpět.

Odstraňte volné nečistoty a skvrny. Poté protřepejte lahvičku před použitím a jemně zmáčkněte, aby se navlhčil aplikační štěteček. Aplikujte tím, že drží láhev rovně proti znečištěné oblasti - není cílem namočit ale udělat pěnu.

Nechte po dobu 3 minut a pak setřete vlhkým hadříkem bílé látky, jemně odstraňte všechny zbytky skvrny a roztoku. Silně znečištěné materiály mohou potřebovat druhou aplikaci. Opláchněte aplikátor po každém použití. Uchovávejte láhev ve svislé poloze.

Je to odzkoušené! Čistič koberců Tepich Flecken od firmy Dr. Beckmann není jen k čistění koberců ale také můžete využít k čistění sedaček či autosedaček.

Voní! Tento německý čistič koberců nejen čistí, ale také voní, odstraňuje pachy od zvířat a podobně.