Aviváže z Německa

Máme obrovské množství zákazníků, kteří začali aviváže nakupovat jen u nás, jelikož je již obtěžovala obrovská spotřeba aviváží ... a prádlo přesto nevonělo. My jsme jim pomohli zjístit, co to opravdu aviváž, jak doopravdy aviváž voní a že aviváž není jen o vůni, ale že aviváž je také antistatická a napomáhá jednodušímu žehlení.

To se bohužel nedá říci o každé aviváži. V našem internetovém obchodě jste jistě narazili na několik aviváží, my Vám můžeme o těchto aviváží upřímně říci, že jsou opravdu kvalitní a jedná se o špičku v poměru cena a výkon - levné a kvalitní aviváže. Co se týče drogerie z Německa, tedy konkrétně aviváží, tak je to vůči avivážím pro tuzemský trh sto a jedno. 

Dodržujte dávkování aviváži, dle návodu na každé láhvi. Zbytečně velkým množstvím aviváže si spíše uškodíte, německé aviváže jsou navrženy tak, aby se jich použivalo co nejmenší množství, tedy množství uvedené na obalu. Od nekvalitních na tuzemském nebo východním trhu se německá kvalita liší tím, že dávkování vyžaduje přibližně o 15% méně přípravku.

Doporučujeme: Porovnejte dávkování na aviváži zakoupené v na pultech obchodů nebo v řetěžcích v ČR s avivážemi zakopenými v našem internetovém obchodě a budete překvapeni. Často nás zákazníci informují, že našli stejnou aviváž ale s jiným dávkováním nebo například stejnou láhev s odlišným logem, ano to se stává a značky jsou dle státu rozděleny. My ale nabízíme ty nejkvalitnější.

Vyzkoušejte například Coccolino, Softlan, Vernel nebo Kuschelweich.

Používáte sušičku a nemůžete používat aviváž? Zkuste vonné ubrousky do sušičky, jedná se o novou technologii léta odzkoušeného výrobku parfémované suché aviváže do sušičky. Shlédněte článek o Lenor ubrouscích do sušičky a vyzkoušejte.