Pouze 15 značek zahraniční drogerie stačí pro čisté, hebké a voňavé prádlo!
Strávili jsme mnoho časum s naleznutím ideálních pracích prostředků a doplňků pro vaše prádlo z Německa, než jsme dospěli k názoru, že není třeba nabízet výrobky stovky výrobců ale pouze 15. V naši nabídce naleznete dostatečné množství prostředků pro praní Vašeho prádla. Všichni znáte situaci, kdy příjdete do obchodu a vidíže x výrobků stejného druhu cenovém rozpětí v řádech stokorun, všechny téměř stejné a vy nevíte, který si vybrat. Nejhorší na tom však je, že kvalita ani jednoho z nich neodpovídá ceně, tak šáhnete po jednom z dražších v domění, že nakupujete ten kvalitní. Čato je to však omyl.

V e-shopu s kvalitní zahraniční drogerii z Německa, Rakouska a Itálie, což je internetový obchod, na jehož stránkách právě jste nemusíte strávit dlouhou dobu produktů a porovnáváním, který je kvalitní. U nás máte na výběr pouze pár produktů a všechny jsou velmi kvalitní!

Přehled naších výrobců můžete naleznout zde na seznamu výrobců zahraniční drogerie. Rádi bychom Vám stručně popsali, proč jsme si vybrali právě tyto výrobce, nehledejte v tom vysokou marži ani nátlak ze strany výrobce, jde čistě o naše zkušenosti s tímto výrobcem, které jsou potvrzeny také našimi zákazníky.

Prací prášky a prací gely Weisser Riese, v České Republice se prodávaly již za let minulých v obchodních domech se západními produkty, to byl důvod, proč jsme je vyzkoušeli.
Coccolino, v Itálii ji nakupuje každý, neodolali jsme, vyzkoušeli, nabídli známým a chtěli všichni.
Softlan, je součástí každé německé prádelny, museli jsme vyzkoušet taky.
Bref, v Česku známý, v německu také, vyzkoušeli jste a poznali jsme rozdíl a ihned zařadili do portfolia.
Doplňku pro prádlo je v České republice velmi málo, vyzkoušeli jsme ubrousky proti zaprání a další produkty značky Dr. Beckmann a hned jsme museli zařadit do nabídky, úžasné.
Je třeba mít něco levného z Německa, ale kvalitnějšího než prací prášky a prací gely v České Republice, vyzkoušeli jsme a zařadili do nabídky prací prostředky Klee.
Zná ho každý, ale že Persil vyrábí i sensitivní perly, to každý nevěděl.
Německý Vernel, láhev podobná výrobků nabízenému také u nás, nápis je však německý a obsah kvalitní.
Široká nabídka pracích prostředků, jako jsou gely a prací prášky z německa, to je kvalitní a levný Waschkonig, dříve Wasbar,

Naše důvody již znáte, napište nám Váš důvod, proč jste vyzkoušeli drogerii z Německa a proč jste si vybrali právě jeden z naších produktů.