Pereme ekologicky a šetříme peníze

Rčení „Čím více, tím lépe“ Vám lže. Příliš velké množství pracího prostředku nemá vliv na kvalitu odstraňování špíny, ale více dřiny to Vaši pračku – příliš vysoké množství pracího prostředku způsobuje, že na prádle mohou zůstat usazené zbytky. Naopak příliš malé množství prostředku na odstraňování nečistot a skvrn nestačí.

1. Řiďte se pokyny pro dávkování

Věděli jste? Při praní s kapalnými pracími prostředky, se odhaduje, že předávkování pracím prostředkem zakoupeným v zahraničí se stává až u 17% zákazníků a to nepřináší více užitku.

Předcházejte vzniku odpadů a dosáhněte úspor, dávkujte dle pokynu. Pokyny k dokonalému praní němecými či francouzskými pracími prostředky naleznete na zadní straně láhve.

2. Počkejte, dokud je pračka plná

Využijte prací prostředek a spotřebovanou vodu na 100%, naplně pračku dle možnosti výrobku a ušetřete prací prostředek a vodu.

3. Snižte produkce odpadů z obalů

Koncentrovaný prací gely jsou menší než standardní prací prostředky pro stejný počet praní, a proto se používají menší obaly. Ty se lépe přepravují nákladní a dodávkouvou přepravou, což šetří emise. Buďte také ekologičtí a nakládejte s odpady správně a podpořte koncentrovaný prací prostředek.

4. Praní při nízké teplotě - 30 ° a 40 °

Důvěřujte efektivitě pracích prostředků z Francie a Německa! Zahraniční prací prostředky obsahují odstraňovače skvrn, činidla a / nebo bělící prostředky, které umožňují dosažení optimálních výsledků při praní prádla prádla také při nízkých teplotách. Věřte, že praní při 30 ° C než při 40 ° C, už ušetřit až 40% energie. Vaše rozhodnutí ma vliv na životní prostředí a také na Vaše peněženky!

Klíčová fakta, která musíte zvážit, jsou:
  1. Jak špinavé prádlo je
  2. Rozsah plnění
  3. Tvrdost vody

Správné dávkování s prádlem dělá divy. Nadmíra pracího prostředku neznamená lepší účinek.