Proč tak málo produktu?

Mnoho zákazníku se na nás obrací s dotazy typu, proč nabízíme tak málo produktů z Německa? Odpověď je jednoduchá.

Jako dovozci německé drogérie se specializujeme pouze na výrobky, s kterými máme jak vlastní zkušenost, tak zkušenost našeho širokého okolí a zákazníků.

Mnoho drogerii a internetových obchodů s drogerii se snaží nabídnou zákazníkům co nejširší sortiment, do kterého zařazují i "blafy", které jsou absolutně nepoužitelné, nevoní, neperou, jsou zkrátka k ničemu. To my neděláme!

Naše specializace je na výrobky prací prášky a gely Weisser Riese, jež jsou výrobky firmy Henkel. Pod Henkel patří také Persil, který je svou kvalitou hned na druhém místě za Weisse Riese.

Z pracích prášku a gelu se dále specializujeme na výrobky firmy Waschkonig, které jsou v České Republice zatím velmi neznámé, kdežto v Německu, Rakousku, Francii a Belgii si již vytvořily své jméno a velmi se na trhu s pracími prášky a gely díky své kvalitě proslavily.

Mezi naše TOP Aviváže patří Softlan, Vernel, Coccolino, Kuschelweich či LEnor. Softlan si dovážíme stejně jako veškerý náš sortiment sami přímo z Německa, a proto zaručujeme jeho kvalitu a pravost. Což se o Softlanu zakoupeným na tržnicích a jiných podivuhodných prodejnách říci nedá.

Máte-li zájem ušetřit na mytí nádobi, doporučujeme Vám vyzkoušet tablety firmy německé firmy Cristal power, která je sesterskou společností firmy Waschkonig, o které jsme se již výše zmiňovali. V našem internetovém obchodě se cena těchto tablet dostává na krasných 2,59 Kč za tabletu. O této ceně za tabletu do myčky si můžeme nechat na tuzemském trhu jen zdát.

Najdi 200 rozdílu

Proč 200? To protože je to průměrný český počet vypraných praček v průměrné české domácnosti.
Záleži-li Vám, za co platíte, čtěte pozorně až do konce :-)

  • Proč nakoupit prací prášky v našem internetovém obchodě nebo v obchodě v Bílovci či po objednání v Ostravě a ne v běžném obchodě?
    Prací prostředky pro český trh jsou na rozdíl od dovezených z Německa ochuzené. Nevěříte? Pokračujte ve čtení...
  • Jak se mohu o kvalitě německých pracích prostředků přesvědčit?
    Nehleďte na poměr cena / kilogramy, hleďte na poměr cena / počet pracích dávek. Stále pokračujte ve čtení...
  • Co mi tento poměr řekne?
    Uvedu na příkladu, běžný Ariel ze stejné série (v tomto případě série Actilift) se liší s Německým. Ariel Actilift prodávaný v České republice váží 10 Kg a dle obalu lze s tímto pracím prostředkem vyprat 100 praní - sečteno, podtrženo, vyděleno 10/100 = 0,10 Kg nám vychází, že jedna prací dávka je 100 gramů.

Nyní německý prací prášek Ariel série Actilift. Aby nebyla situace tak okatá, byla pro odlišný trh určena odlišná velikost obalu, to nás ale nezastaví, jelikož jsme chytří a umíme si to spočítat.
Německý Ariel série Actilift váží 5,6 Kg, je určen na 65 pracích dávek. Nyní vydělíme stejným způsobem 5,6 / 65 = 0,08 Kg.
Jednoduchý závěr a otázka k zamyšlení - proč českého Arielu potřebujeme 100 gramů a německého pouze 86 gramů?

Věděli jste, že si naše výrobky můžete vyzvednou po celé České a Slovenské republice zdarma? Doporučujeme shlédnout naše stránky a dozvíte se více.