Dr. Beckmann ubrousky proti zaprání - pohlcovač barev 24 ks Zobrazit větší

Dr. Beckmann ubrousky proti zaprání - pohlcovač barev 24 ks

Nový produkt

Vložením ubrousky proti zaprání Dr. Beckmann zaprání zapírání barev. Nyní nemusíte mít obavy při praní bíleho oblečení s barevným motivem.

Více informací

Skladem: 5 ks

135 Kč s DPH

Více informací

Nemusíte již přepírat prádlo a čekat na stejnou barvu, praní s Dr. Beckmann barev šetří Váš čas a energii. Ideální při praní bílých trik, které mají na sobě různobarevné motivy nebo proužky. Nemusíte řešit problém se kterou barvou tričky prát, s přidáním ubrousku do bubnu zabráníte přenosu barev. Dr. Beckmann lze používat pro všechny klasické programy, pomocníkem Vám bude i při vyváření prádla. Dr. Beckmann ovač je atestovaný a je vhodný i pro dětského prádla. Dr. Beckmann funguje na stejném principu jako magnet, je nabitý opačně než uvolněná barva v pračce a tím účinně brání nežádoucímu zašpinění a zašednutí prádla. Pravidelným používáním Dr. Beckmann při praní své textílie chráníte.

Rady:

  • Nové barevné prádlo by mělo být prát samostatně jako první, protože výkon výrobku nelze zaručit tam, kde jsou nadměrné množství barvy krvácení.
  • Vždy zkontrolujte štítek pro péči o oděvy a strojové instrukce předem.
  • Použijte dva listy pro těžce barvil oděvy (zejména bavlna) nebo ty, které se špatným stálostí barev.
Návod k použití:

krok 1Umístěte lapač nečistot  dozadu do pračky.
Naskládejte prádlo a přidejte prací prostředek jako obvykle.

krok 2Volná barva a nečistoty budou shromažďovány a zachyceny na listu během pracího cyklu - 
při jakékoliv teplotě.

Krok 3Jednoduše odstraňte list na konci mytí a zahoďte. Uvidíne na něm přenesenou barvu a špínu.


Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí je okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. Jsou-li nasazeny kontaktní čočky, vyjměte je. Po použití si opláchněte a osušte ruce. Lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem. Několik minut opatrně oplachujte vodou. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Může vyvolat alergickou reakci. Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Dr. Beckmann ubrousky proti zaprání - pohlcovač barev 24 ks

Dr. Beckmann ubrousky proti zaprání - pohlcovač barev 24 ks

Vložením ubrousky proti zaprání Dr. Beckmann zaprání zapírání barev. Nyní nemusíte mít obavy při praní bíleho oblečení s barevným motivem.

11 Další výrobky ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: