Weißer Riese mega perls - perly 16 praní Zobrazit větší

Weisser Riese mega perls - perly 15 praní

Nový produkt

Speciální prací prášek neboli prací mega perly určené na praní zejména bílého, ale i barevného prádla. Extra šetrné, prádlo po vyprání netvrde a stane se nadýchané. Krásně voní.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

150 Kč s DPH

Více informací

Speciální prací prášek neboli prací mega perly určené na praní zejména bílého, ale i barevného prádla. Extra šetrné, prádlo po vyprání netvrde a stane se nadýchané.

Vysoce účinný Weisser Riese megaperls se silným účinkem proti skvrnám. Dokonale čistá a dlouhotrvající svěžest prádla. Obsahuje aktivní odstraňovač skvrn.

Prací schopnost již od 20 °C, maximální teplota 95°C. Na praní barevného prádla doporučená teplota do 40°C. Obsahuje látky omezující usazování vápnuku v pračce. Příjemně voní. Není vhnodný na praní vlny a hedvábí.Obsah balení 1,08 kg vystačí na cca 15 praní.

Zářící čisté prádlo - s vysoce koncentrovaných kuliček, je třeba mnohem menší dávka

S Weisser Riese Megaperls® s skvrny Detective vzorec pro odstranění odolných skvrn na bílé a světlé prádlo bez námahy - a začínající na 20 ° C Kromě toho, příjemná vůně zaručuje dlouhotrvající svěžest.

Weisser Riese se skvrny detektiv vzorce obsahuje inteligentní recept s výkonnou kombinací přísad, které odstraní více než 100 druhů skvrn, všechny nemilosrdně odstraní.

Prací s obrovským mycí silou pro celou rodinu

Vysoce účinný čisticí prášek z Německa Weisser Riese obzvlášť produktivní - ideální prostředek pro rodiny s dětmi.
Weisser Riese Megaperls® vyjde pro 15 praní (platí pro střední tvrdosti vody a středně zašpiněné prádlo).

Upozornění

H319: Způsobuje vážné podráždění očí.

P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít.
P305+P351PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Nepožívejte

Složeno:  neiontové povrchově aktivní látky méně než 5% fosfáty, mýdlo, polykarboxylátů, aniontové povrchově aktivní látky 5 až 15%, bělicí prostředky na bázi kyslíku, 15 až 30% zeolity, enzymy, optické zjasňovače, parfémy, Hexyl Cinnamal, Butylfenyl Methylpropional

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Weisser Riese mega perls - perly 15 praní

Weisser Riese mega perls - perly 15 praní

Speciální prací prášek neboli prací mega perly určené na praní zejména bílého, ale i barevného prádla. Extra šetrné, prádlo po vyprání netvrde a stane se nadýchané. Krásně voní.

16 Další výrobky ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: