Cashbackové stránky a portály jsou v poslední době velkým hitem. Možnost získat určité množství peněz ze svých nákupů zpátky je víc než lákavé. Když si budete tyto peníze střádat, můžete za pár chvil mít nové boty, kalhoty nebo třeba knihu prakticky zadarmo! Cashback nebo chcete-li cash back, v angličtině znamená návrat peněz, peněžní hotovosti. Původně se toto označení používalo pro službu nárokování zahraničního DPH, v posledních letech se využívá i pro portály. Jak fungují? Opravdu umí vrátit nějaké to procento z nákupů zpět?

Nákupy, které se vyplatí

Nemusíte sledovat různé slevy a akční dny, dokonce nemusíte běhat z místa na místo, abyste ušetřili pár korun k dobru. Vše máte na jednom místě, na jedné internetové stránce. Můžete vybírat, prohlížet a následně nakupovat jak dlouho budete chtít, bez podezíravých pohledů prodavačky nebo beze spěchu. Takovéto obchody navštívíte totiž tehdy, kdy se vám to hodí. Ať už po ránu, kdy máte čas a chuť nebo pozdě večer, když sedíte na pohovce doma. Ať je víkend nebo státní svátek, internetové obchody mají otevřeno pořád. Nemusíte se bát, že přijdete o své oblíbené e-shopy, cashback portál Tipli funguje jednoduše a spolehlivě!

Využijte slevové akce

Přes stránku Tipli si najdete přesně obchod, který potřebujete. Ať už to bude váš oblíbený, kde si koupíte boty, po kterých dlouho toužíte, zahraniční internetové obchody nebo třeba nakoupíte výhodně léky, knihy, potraviny, zážitky, cesty či dokonce spotřebiče. Najdete zde rozmanitou nabídku, vybere si opravdu každý. Navíc slevové akce mohou přinést různé další bonusy navíc. Dvojnásobné výhody, zdarma poštovné, limitované akce a mnoho dalšího. Vybrané zboží zaplatíte, jak jste zvyklí, v e-shopu, který znáte a následně vám přijde zboží a určitá část peněz z nákupu.