Každý člověk touží po zaměstnání, které ho bude bavit, kde lidé jeho práci ocení a kde dostane za práci slušně zaplaceno. Někteří takovou práci najdou hned, jiní často skončí na místě, které je nebaví. Ať už práci nemáte nebo byste chtěl najít lepší, nejlepší možností pro její nalezení je pracovní portál. V tuzemsku hledá většina lidí práci na pracovních portálech a jiné to není ani v Polsku.

Jaké pracovní portály sledovat?

Vždy se vyplatí sledovat pouze takové pracovní portály, které jsou největší a nabízí nejvíce nabídek zaměstnání. Portálů práce jsou stovky a pokud budete sledovat nevhodné, klesá šance na nalezení vhodného místa. V Polsku patří mezi nejoblíbenější pracovní weby portál hitpraca.pl. Přibývá zde neustále mnoho nových míst, na které můžete reagovat. Nabídky jsou seřazené od nejnovějších až po nejstarší. Čím je nabídka novější, tím větší šanci zde máte, že si zaměstnavatel vybere právě vás. Na nabídky je samozřejmě vhodné reagovat včas.

Nemusíte sledovat všechny nabídky, vhodné je sledovat nabídky z lokality, kde chcete pracovat. Pokud je to praca Łódź, zvolíte danou lokalitu a nastavíte si okruh, který se má zohlednit. Vybrat si můžete i obor nebo název konkrétní pozice. Ne každý má čas sledovat neustále nové nabídky a pokud nechcete, aby vám nějaká důležitá práca proklouzla mezi prsty, můžete se přihlásit k odběru informací o nových místech a na email vám vždy přijde zpráva o nových pozicích.

Pokud máte v Polsku firmu, do které hledáte zaměstnance, můžete portál využít k jejich nalezení. Každý zaměstnavatel může na webu Hitpraca.pl hledat zaměstnance a to zcela zdarma, za inzeráty se zde neplatí. Využijte tuto možnost a oslovte uchazeče o zaměstnání z lokality, kde byste rádi zaměstnance našli. Web je také zdrojem mnoha důležitých informací, které si můžete přečíst v sekci s blogem.