Čisticí roboty ILIFE se trvale těší velké popularitě. Většina lidí si je objedná na Aliexpress nebo na jiných čínských webech, a to kvůli mnohem nižším cenám ve srovnání s polskými obchody. V této souvislosti je však často kladena otázka ohledně servisu robotů a toho, zda je třeba je v případě poruchy poslat zpět do Číny. Ukazuje se, že tomu lze velmi snadno zabránit.

Servis ILIFE

Většina lidí, kteří se rozhodnou koupit vysavač z Číny, si zvolí službu Aliexpress.com. Na internetu existují stovky více či méně spolehlivých popisů stížností na Aliho. Bohužel jsou do značné míry založeny na mylné představě, že Aliexpress je obchod, zatímco se jedná o prodejní platformu, kde má mnoho prodejců své nabídky a každý z nich má jinou záruční politiku. Důsledkem toho jsou četné stereotypy a mýty o nakupování na Aliexpress. Někteří věří, že tím, že tam nakoupíme, jsme zbaveni jakékoli právní ochrany, jiní si myslí, že mohou, stejně jako v jiném internetovém obchodě, odstoupit od smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu. Naše práva ve skutečnosti do značné míry závisí jednak na tom, co nakupujeme, a jednak na tom, od koho nakupujeme.

Osobně vám doporučuji koupit v oficiálním obchodě výrobce na 24doma.cz. Nabízí jednoroční záruku na všechny roboty. V případě poruchy, servis ILIFE, musíme poslat robota na vlastní náklady, ale výrobce jej neodmítá opravit a ve většině případech pomáhá zbavit se vady.

Ale co když nechceme nést riziko přepravy zařízení do zahraničního servisního místa? Existují dvě řešení:
První je zcela zřejmý – robota si můžeme koupit v polské distribuci, např. Od oficiálního polského distributora: 24doma.cz
Ceny jsou mnohem vyšší než u Aliexpress, ale máte polskou dvouletou záruku.
Druhé řešení může uspokojit i ty, kteří si robot již koupili na Aliexpress. Štětínská společnost Polor Sp. z o.o., která je oficiálním zástupcem společnosti iLife v Polsku, představila službu ILIFE – SERVIS PRO VŠECHNY.

Jediným dovozcem a opatrovníkem značky ILIFE / ZACO v Polsku je Polor Sp. z o.o. (www.Polor.pl)

Již více než 25 let se specializujeme na prodej a servis čisticího zařízení v Polsku. Máme celostátní servisní síť. Záruční servis značky ILIFE / ZACO je poskytován standardem door to door.

Spokojenost zákazníků je jejich prioritou.

Jsou to specialisté v oblasti čištění. Zajistí, aby vysavače ILIFE / ZACO splňovaly vaše očekávání, fungovaly efektivně a poskytovaly spokojenost celé rodině – včetně vašich nejmenších.

Pro vaše pohodlí nabízí horkou linku a online kontakt provozovaný profesionály.

U všech nabízených produktů poskytují dvouletou ochranu spotřebitele pro soukromé osoby (pro domácí použití, tj. Zařízení zakoupená na účtenku nebo fakturu). Poskytují 12měsíční záruku na produkty zakoupené podnikateli (na faktuře s DPH).

Chcete-li nahlásit záruční opravu, použijte formulář autorizovaného distributora.