Chtěli jste jet v zimě na dovolenou, ale současná situace tomu není nakloněna? Nezoufejte, místo toho využijte možnost zkrášlit si váš domov. Čím víc času trávíte doma, tím spíš byste si jej měli přizpůsobit. Změnila se funkce některého z pokojů? Máte nyní doma pracovnu, odkud řešíte váš business? Přizpůsobte novému využití i vzhled pokoje.

Vytvořte si doma home office

Někomu se dobře soustředí, má-li kolem sebe strohé prostředí a nic ho nerozptyluje, někdo zase ocení trochu inspirace a uklidňující jemné barvy nebo přírodní obrázek. Proměna vašeho pokoje v pracovnu nemusí být nijak nákladná, použijte tapety. Tapety vám vytvoří požadovanou atmosféru, nebudete muset celý pokoj uklízet jako po malování a i samotné tapetování si určitě užijete.

Na materiálu záleží

Vybírejte vhodnou tapetu podle materiálu, papírové tapety jsou vhodné tak do dětského pokoje, ve kterém se mohou snadno poškodit, do pracovny se hodí lépe vliesové nebo samolepicí tapety. Manipulace s vliesovou tapetou je poměrně jednoduchá, stačí mít rovnou hladkou a suchou zeď, na ni nanést lepidlo a postupně pás po pásu přikládat vliesovou tapetu a vždy postupně uhladit, aby se pod tapetou nehromadil vzduch a krásně přilnula. Na tapetu se lepidlo nenanáší a se suchou tapetou se dobře manipuluje. Chcete-li to mít ještě jednodušší, potom použijte samolepicí tapetu. Samolepicí tapety se prodávají ve čtvercích, které stačí sejmout z podkladového papíru a nalepit na zeď. Uhladíte a je hotovo, tímhle způsobem jste hotovi za pár minut s celou stěnou a můžete začít zcela novou kapitolu vašeho home office.

Tapety můžete vybírat z pohodlí vašeho domova v internetovém obchodě Tapeta-dekorace.cz, kde vám nabídnou široký výběr, možnost zaslání vzorků tapet zdarma a k nákupu tapet vám přidají potřebné množství vhodného lepidla zdarma jako poděkování za váš nákup.