Záznam v registru pro většinu lidí znamená opravdu velké finanční problémy. Jen málokterá společnost má tendenci zjišťovat, proč a jak se dostal člověk do registrů. Zcela naopak to funguje tak, že jednou v registrech znamená dlužníka, od kterého dávají všichni ruce pryč. Ať už se člověk dostal do registrů vlastní chybou, nebo se do situace připletl jako slepý k houslím, tak ne každý musí nutně znamenat chronického dlužníka.

Existují tak i služby a společnosti, které vám mohou poskytnout finance i v případě, kdy již máte záznamy v registrech. Mnohdy jsou schvalovací procesy dost zdlouhavé a opatrné, ale výsledkem je rozhodně to, že se dostanete k potřebným financím.

Cílené půjčky pro dlužníky

Některé společnosti nabízí tuto cílenou službu, která počítá s tím, že se o ní budou opravdu zajímat přednostně osoby se záznamy v registru. Takzvané půjčky pro dlužníky rozhodně neznamenají, že společnosti půjčí úplně každému a mnohdy kolem nich mohou být i nepříjemné dotazy. Společnosti mají zodpovědnost k vám i k sobě v tom, že dokáží zajistit vaši možnost splácet půjčku. Rozhodně tak bude hrát roli míra zadlužení, do které se zájemce propracoval.

Rychlé půjčky na ruku

Další možností jsou půjčky na ruku. Existuje stále velké množství společností, které mají svoje specializované prodejce. Ti automaticky prodávají produkt s tím, že ne vždy dochází k tak pečlivému a dlouhému ověřování, jako je tomu u bankovních institucí. Většinou půjčky na ruku obsahuje poměrně vysoké splátky po krátkou dobu trvání. Jsou ale pro mnohé lidi jedinou šancí, jak se v krajní nouzi propracovat k penězům potřebným pro jejich život.

Možnost vypůjčení drobných částek online

Další možností jsou mnohdy online půjčky, které většinou poskytují drobnější částky za menšího nasazení sil při prohledávání vaší minulosti. Typickým příkladem je půjčka 10 000 korun, která je například vázaná na SMS žádost. Jedinou potřebnou věcí je v tomto případě účet, ke kterému zákonitě mnozí dlužníci nemají prostře přístup. U pomoci dalších osob je v tomto případě ale potřeba myslet na to, že občas i taková pomoc může být vnímána jako nezákonná!