Většina domácností čas od času provádí velký úklid. Ovšem ve firmách je tento počin často opomíjen, přitom v práci trávíme mnohdy více času než ve svých domovech. Důkladným vydrhnutím a úklidem podlahy vašeho pracoviště, jídelny nebo skladu zajistíte dokonalou čistotu pro všechny pracovníky. Potřebujete však vyčistit velkou plochu? Pak to samozřejmě chcete udělat co nejrychleji a nejefektivněji. Čistící stroje scrubmaster mohou být ideálním řešením.

Čistící stroje pro různá odvětví

Velký úklid jednou za čas má velký význam pro vaše zdraví i zdraví vašich zaměstnanců. U čistě vypadajícího pracoviště nebo obchodního prostoru je také důležité zajistit mu čas od času velký úklid. Na unikont.cz objevíte čistící stroje, které vám s úklidem pomohou. Čistící stroje si můžete pronajmout nebo koupit. Čisticí stroje jsou velmi univerzální a lze je použít ve všech průmyslových odvětvích. Jsou vhodné pro použití například v kancelářských budovách, hotelech, jídelnách, dílnách a továrních budovách.

Zametací stroje pro zametání prachu a nečistot

Prvním krokem při důkladném čištění podlahy je zametení (jemného) prachu a nečistot. Když potřebujete uklidit jen malou plochu, průmyslové vysavače vám nabídnou pomocnou ruku. Tyto vysavače mají silný sací výkon a kromě prachu a nečistot vysávají i tekutiny. Není plocha, kterou potřebujete vyčistit, příliš velká na to, abyste ji mohli čistit ručně průmyslovým vysavačem? Pak můžete použít některý z našich zametačů podlah.

Unikont: pomocník i pro venkovní úklid

Na webu unikont.cz objevíte také pomocníky pro venkovní využití a to v podobě legendárních multicar. Tři varianty vozidla můžete opatřit až stovkou různých nástaveb, které usnadňují práci na dvoře, pastvinách, ale také v těžko přístupných lesních porostech.