Dárek dává radost dvakrát. Jednou tomu, kdo je obdarovaný, a radost má obvykle také ten, kdo dárek dává. Věnovat pozornost k narozeninám, k výročí či na Vánoce a další příležitosti, patří k běžnému společenskému chování. Problém většinou nastává při výběru vhodného dárku. Chce to dobře znát obdarovaného, jeho zvyklosti, koníčky, aby se člověk zavděčil a dárek přinesl radost.

Když si nevíte rady

Mnoho žen při výběru dárku pro svého muže tápe. Zvolit raději něco praktického, nebo být originální? A tak ženy žhaví mobilní telefony i sociální sítě a nechávají se inspirovat nápady svých kamarádek.

Pánové většinou nejsou tolik nároční na módu, ale hezká košile jim určitě radost udělá. Krokem vedle nemusí být ani nový parfém, kolínská voda nebo kvalitní voda po holení s příjemnou vůní. Co si budeme povídat, tyto dárky udělají radost i ženám. Když bude muž hezky oblečen, je to nakonec i jejich vizitka.

Nářadí do dílny je praktickým dárkem

Oč lépe se vybírají dárky pro prakticky založené muže, kteří mají vlastní koníček. Tím může být třeba motorismus, modelářství, práce na zahradě nebo v dílně. Takový muž málokdy od ženy očekává jako pozornost nejnovější parfém od Diora, ale radost mu udělá nové nářadí třeba od BlackandDecker. Vždy se najde něco, co v dílně nebo na pro práci na zahradě chybí. Občas se některé nářadí opotřebí nebo pokazí a je nutné kupovat nové.

Pohodlný vysavač pro automobily

I když váš muž nepotřebuje nic z nářadí, možná přivítá jako dárek autovysavač nebo kompresor pro svého miláčka na čtyřech kolech. Pro spoustu mužů je jejich vůz otázkou prestiže a rádi mu věnují svůj volný čas. Mít doma vlastní vysavač Decker je výhoda. Není nutné s vozidlem zajíždět na benzínovou stanici a zde vnitřek automobilu vyluxovat.

Tak co, stále váháte, co svému muži vyberete za dárek k výročí nebo narozeninám? Je to jednoduché, řiďte se tím, co on má rád.