Hledání nového zaměstnání může být velmi stresující a plné napětí. Pokud však víte, kde hledat, nemusíte se jednat o takový problém. Zavítejte na pracovní portál, kde na vás čeká na desetitisíce pracovních nabídek.

Snadno a rychle

Vyhledávat dnes můžete nové zaměstnání z pohodlí domova, a to celkem snadno a rychle. Potřebovat totiž budete jen zařízení s připojením k internetu. Skvělou možností je pro vás vyhledávání přes pracovní portál hitprace.cz, který sdružuje více než 100 000 pracovních nabídek. Každý den navíc stovky nových pozic přibývají a vy o nich můžete být včas informováni, pokud si nastavíte tzv. hlídacího psa.

Nové zaměstnání

Nemusíte se již stresovat vyhledáváním nového zaměstnání. Zavítejte na stránky pracovního portálu a klikněte na „Vyhledat práci“. Poté vyplňujete již jen místo, kde byste rádi pracovali a pozici, která by pro vás byla ideální. Zadat můžete také relevantní okruh v kilometrech od zadaného místa. Zpravidla totiž hledáme práci v místě našeho bydliště či jeho okolí. Pokud například hledáte nabídka práce Jihlava, vyplníte do daného místa město Jihlava. Po zadání základních údajů se vám zobrazí řada pracovních nabídek, popřípadě brigád, na které můžete snadno odpovědět.

Dostatek informací

U každé pracovní nabídky nechybí ani dostatečné množství informací, podle kterých se můžete rozhodnout, zda vůbec stojí za to na nabídku odpovídat. Nechybí informace týkající se místa výkonu práce, například nabídka práce Karlovy Vary, náplně práce, požadavků, požadovaného vzdělání, benefitů, směnnosti práce, mzdy a nástupu do práce. Pokud se vám bude nabídka zamlouvat, můžete na ni ihned odpovědět s pomocí formuláře, do kterého kromě svých osobních údajů přikládáte také životopis. Takto můžete odpovídat na více pracovních nabídek a těšit se na odpověď.